Tüm Kategoriler
EN

Ana Sayfa>Haberler>Haber Detayları

Esrar İş Konferansı ve Expo Vegas

2021-07-14 Hit: 47

2006 yılında kurulan Nantong Sanjing Chemglass Co., Ltd., kimyasal cam enstrüman araştırma, geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış bir üretici ve tüccardır. Ana ürünler arasında cam reaktör, silinmiş film buharlaştırıcı, döner buharlaştırıcı, kısa yollu moleküler damıtma cihazı ve kimyasal cam tüp bulunur.

Uygun ulaşım erişimi ile Nantong şehrinde bulunuyoruz. Şanghay'dan arabayla 2 saat. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.

Kırk beş bin metrekarelik bir alanı kaplayan, şimdi üç yüzün üzerinde çalışanımız var, yirmi milyon ABD dolarını aşan yıllık bir satış rakamına sahibiz ve şu anda dünya çapında üretimimizin yüzde elli beşini ihraç ediyoruz.

İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolümüz, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar. Ayrıca ISO 9 0 0 1, CE ve B V sertifikalarını aldık.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimiz sonucunda Amerika, Meksika, Hindistan, Türkiye, Almanya ve Norveç'e ulaşan global bir satış ağı elde ettik.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş hakkında görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.